Oferta pracy

atrakcje hotel sandomierz

RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA

rekrutacja trwa
czytaj więcej »

Miejsce pracy: Recepcja Hotelu Basztowy, Sandomierz, województwo: świętokrzyskie

Opis stanowiska:
w ramach pełnionej funkcji osoba zatrudniona na stanowisku recepcjonistka / recepcjonista będzie odpowiedzialna za obsługę gości Hotelu Basztowy w Sandomierzu.

Ramowy zakres obowiązków:

  • fachowa obsługa gości zgodnie z obowiązującymi standardami
  • sporządzanie dokumentacji związanej z bieżącą działalnością hotelu
  • współpraca z kontrahentami
  • bezpośrednia sprzedaż ofert hotelu
  • obsługa hotelowego punktu informacji turystycznej

Oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego (minimum średnie hotelarskie) lub wyższe
  • doświadczenia zawodowego na oferowanym stanowisku pracy w wymiarze co najmniej 1 roku
  • obowiązkowości i wysokiej kultury osobistej
  • komunikatywności i dobrej organizacji pracy
  • umiejętności obsługi komputera
  • znajomości atrakcji turystycznych Sandomierza i okolicy
  • biegłej znajomości języka angielskiego lub/i języka niemieckiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie i wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego

Oferty zawierające: CV, list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm." proszę składać w sekretariacie Ośrodka Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej, pl. Ks. J. Poniatowskiego 2, 27-600 Sandomierz lub na adres: m.antoniuk@hotelbasztowy.pl

Jednocześnie chcemy poinformować, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami (oferty nie spełniające wyżej wymienionych kryteriów nie będą rozpatrywane).

SMAKI REGIONU
3 dni, już Od 409 zł/os
POZNAJ SANDOMIERZ
3 dni, już Od 369 zł/os
SIERPNIOWY WEEKEND
3-6 dni, już Od 160 zł/os/noc