Zrób Prezent

zobacz »

Rabaty i Promocje

czytaj więcej »

Newsletter

Dodaj

Promocje / Nowości

O Hotelu

Hotel Basztowy*** w Sandomierzu - "Jeden Hotel - wiele dróg".

jest położony na skarpie wzgórza Starego Miasta Sandomierza, otoczony renesansową architekturą, wpisany w malowniczy pejzaż lessowych wzgórz. Hotel powstał z myślą o Gościach, którzy marzą nie tylko o wypoczynku w miłej i rodzinnej atmosferze, ale również o tych, którzy chcieliby wrócić pamięcią do historycznych wydarzeń. Naszym Gościom zapewniamy profesjonalną obsługę, co w połączeniu z eleganckim wystrojem gwarantuje niezapomniane wrażenia. Hotel jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

Uprzejmie informujemy, że wnętrza Hotelu i Restauracji Basztowa jak również pokoje hotelowe stanowią strefę wolną od dymu tytoniowego.

 • PARKING HOTELOWY
  - bezpłatny, niestrzeżony przed Hotelem, bez możliwości rezerwacji, liczba
    miejsc ograniczona

 • PARKING MIEJSKI
  - jest dostępny przy sąsiednich ulicach, bez możliwości rezerwacji, płatny,    
    cena 2 zł/ h lub 10 zł/ dzień, bezpłatny w niedzielę i święta

 • Green Velo Wschodni Szlak Rowerowy
  Z przyjemnością informujemy, że Hotel Basztowy w Sandomierzu posiada rekomendację MPR - Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo. Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów "przyjazności dla rowerzystów", a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl

Miejsce Przyjazne Rowerzystom

WEEKEND POŁOWĘ TANIEJ
WEEKEND POŁOWĘ TANIEJ
3 dni, już Od 170 zł/os
BOŻE NARODZENIE
BOŻE NARODZENIE
3 dni, już Od 490 zł/os
PAKIET SYLWESTROWY
PAKIET SYLWESTROWY
3 dni, już Od 636 zł/os