w Hotelu Basztowy

atrakcje hotel sandomierz

Spiżarnia Sandomierska

bogactwo produktów regionalnych
czytaj więcej »

Niepowtarzalne smaki regionalnych produktów odnajdą Państwo w Spiżarni Sandomierskiej zlokalizowanej w naszej restauracji, w sąsiedztwie największych atrakcji królewskiego miasta Sandomierza:

  • konfitury
  • soki natualne
  • miody pszczele
  • wyśmienite sery
  • syropy
  • miody pitne i likiery oraz wiele, wiele innych

Produkty pochodzą w większości z niewielkich gospodarstw i przedsiębiorstw, które wykonują swoją pracę z pasją, bazując na naturalnych składnikach oraz pielęgnując wielopokoleniowe tradycje. Polecamy!.

atrakcje hotel sandomierz

Sauna

czytaj więcej »

Jeśli pragniecie Państwo chwili relaksu i odprężenia z dala od codziennych stresów, gorąco polecamy saunę fińską. Została przygotowana z myślą o miłośnikach spokoju i wytchnienia. Skandynawska kąpiel w gorącym powietrzu cieszy się niebywałym powodzeniem, dzięki zbawiennemu dla zdrowia działaniu (oferta dostępna dla Gości hotelowych).

Cena: 15,00/godz.

atrakcje hotel sandomierz

Bilard

czytaj więcej »

Gościom hotelowym preferującym aktywne spędzanie wolnego czasu oferujemy profesjonalnie wyposażoną salę bilardową. Nastrojowa muzyka umili Państwa sportową rywalizację - w cenie pokoju.

atrakcje hotel sandomierz

Wystawa obrazów Małgorzaty Kruk

czytaj więcej »

Małgorzata Kruk mieszka w Rzemieniu k.Mielca. Swoją przygodę z malarstwem rozpoczęła w 1995 r. Wtedy ukazał się jej pierwszy album malarski pt. MIELEC - REGION JAK MALOWANY. W 1996 roku otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta Mielca "za szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury i twórczą aktywność w życiu kulturalnym miasta". W 1997 r. ukazał się drukiem kolejny album malarski pt. MALARSKIE PIĘKNO REGIONU MIELCA, a w 1998 r. publikacja pt. NIEZWYKŁA HISTORIA I ATRAKCYJNA WSPÓŁCZESNOŚĆ GMINY PRZECŁAW, której Małgorzata Kruk jest autorem tekstów i ilustratorem. Prace malarskie tej autorki były wykorzystywane na kalendarzach i folderach reklamowych wielu firm.  Małgorzata Kruk jest współzałożycielem Stowarzyszenia Twórców Kultury Plastycznej im. Jana Stanisławskiego w Mielcu. W 2002 r. jej obraz pt. Wyszłam z koloru blue, został zakwalifikowany do finału w ogólnopolskim otwartym konkursie na OBRAZ ROKU 2001 organizowanym przez miesięcznik ART&BUSINESS. Jest artystą z 20-letnią praktyką.  W latach  1995-2000 z ogromną pasją tworzyła akwarele opowiadające o pięknych zakątkach rodzinnego miasta Mielca. Od wielu lat tworzy obrazy w technice olejnej. Pasjonuje ją temat łąki polskiej, a szczególnie łąki podkarpackie i bieszczadzkie. Temat ten wyróżnia artystkę i czyni jej twórczość rozpoznawalną.

Zapraszamy na wystawę obrazów
Małgorzaty Kruk
 w gościnnych wnętrzach
Hotelu Basztowy w Sandomierzu

AUTORSKA GALERIA KRUKART

Galeria istnieje w zasobach Internetu od 1995 r., a od 2007 r. pod adresem www.krukart.com. Galeria posiada ogromne archiwum fotograficzne prac plastycznych Małgorzaty Kruk i udostępnia je do reprodukcji firmie Vide.pl. Na naszej stronie internetowej www.krukart.com publikujemy najnowsze, pachnące jeszcze mokrą farbą obrazy artystki. Realnie, prace Małgorzaty Kruk publikowane na stronie internetowej galerii KRUKART.COM można oglądać w pracowni artystki we wsi Rzemień k. Mielca po uprzedniej zapowiedzi  telefonicznej oraz w Mielcu: Galeria mebli TYCNER, Galeria KRAM RAM, Galeria FOTO LAB, HOTEL POLSKI. Współpracujemy z dobrymi hotelami, uzdrowiskami i restauracjami, gdzie odbywają się czasowe lub stałe wystawy obrazów Małgorzaty Kruk. Serdecznie zapraszamy do oglądania malarstwa Małgorzaty Kruk w HOTELU BASZTOWY w Sandomierzu.


 

WEEKENDOWA PROMOCJA
WEEKENDOWA PROMOCJA
3 dni, już od 272 zł/os
WIELKANOC
WIELKANOC
3 dni, już od 510 zł/os
PAKIET WIELKANOCNY
PAKIET WIELKANOCNY
4 dni, już od 795 zł/os