RELAKS I WYPOCZYNEK

Gabinet Odnowy Biologicznej

Jeśli zapragną Państwo chwili relaksu i odprężenia z dala od codziennych stresów, polecamy zabiegi, masaże i rytuały SPA w gabinecie masażu.

Klub hotelowy

Miejsce swobodnego wypoczynku i relaksu przy filiżance kawy lub herbaty z malowniczym widokiem na rzekę Wisłę i wzgórze z romańskim kościołem św. Jakuba. Kameralny, wyposażony w wygodne kanapy i fotele oraz nastrojowe oświetlenie stanowi idealne miejsce do rozegrania partii szachów lub Scrabble, a rodziny z dziećmi znajdą tu przestronne miejsce do zabawy dla swoich pociech. Oferta dla Gości hotelowych.

Sala bilardowa

Bilard to idealna forma rozrywki, nie wymaga dużego wysiłku fizycznego, a dostarcza wiele emocji i jest świetną zabawą. Do dyspozycji naszych Gości, bezpłatnie podczas pobytu, kameralna sala bilardowa z profesjonalnym stołem bilardowym.

Sauna fińska

Charakteryzuje się wysokimi temperaturami i jest szczególnie popularna jesienią i zimą. Wizyta w saunie fińskiej oczyszcza nasz organizm z toksyn i płynów. Para, która powstaje, gdy woda wylewa się na gorące kamienie, jonizuje powietrze. Taka kuracja zmniejsza uczucie zmęczenia, nerwowości i niepokoju. Podczas wizyty w saunie usuwane są z organizmu produkty przemiany materii i toksyny. Temperatura skóry wzrasta do 40°C, w wyniku czego drobne naczynia krwionośne rozszerzają się, poprawia się krążenie krwi, skóra staje się jędrna, a bóle mięśni i stawów ustępują. Podczas wizyty w saunie następuje przyspieszenie oddechu, co znacznie poprawia wentylację płuc. Najlepszą porą dnia na wizytę w saunie fińskiej jest późne popołudnie lub wieczór.
Cena: 30 zł/ godzina

UE